ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Медики прикарпатської “швидкої” завоювали почесне друге місце на змаганнях у Польщі. ФОТО

З 29 січня по 1 лютого 2019 року у м.Бєльсько-Бяла ( Польща) проводились ХІV щорічні зимові міжнародні змагання з надання екстреної медичної допомоги.

Денні та нічні етапи включали вміння правильно провести серцево-легеневу реанімацію, надати догоспітальну медичну допомогу в критичних станах, організувати надання допомоги в осередку з великою кількістю потерпілих, інформує КЗ “ІФО клінічний ЦЕМД та МК”.

Боротьба у змаганнях була напруженою та високопрофесійною. Оцінювання виконаних завдань проводились за стандартами, прийнятими у країнах Європейської спільноти.

Івано-Франківську область представляла команда в складі: лікар з МНС – Христина Лазуркевич, фельдшер з МНС – Олександр Білецький та фельдшер з МНС Олег Голубовський, який також був водієм реанімобіля.

Команда отримала ІІ-ге місце серед закордонних команд. За наших учасників вболівали колеги та безпосередньо керівник центру Мирон Матейко, який супроводжував команду під час поїздки.

Участь у таких заходах міжнародного формату є однозначно корисною для наших медиків, що працюють у системі екстреної медичної допомоги. Адже це дає можливість глибше ознайомитися з європейськими стандартами надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі, провести обмін досвідом, підвищити свій професійний рівень.