ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Майно Коломийської паперової фабрики знову виставили на торги і майже вдвічі знизили в ціні

Фонд державного майна України продає майновий комплекс колишнього державного підприємства "Коломийська паперова фабрика".

Підприємство ще в 2011 році було включене до переліку об'єктів державної власності групи А, що підлягають приватизації шляхом продажу з аукціону.

Через рік фабрика припинила виробництво, пише "Побудовано".

Фонд держмайна виставив на торги єдиний майновий комплекс до складу якого входять будівля зошитного цеху, киснева споруда, 2 склади готової продукції, 2 матеріальні склади, незавершене будівництво – 10 од., машини та обладнання - 75 од., транспортні засоби - 4 од. та інші необоротні активи.

Підприємство розташовано на земельній площею 53256,01 кв. м.

Стартова ціна об‘єкта - 7,116 млн грн.

Електронні торги відбудуться 7 серпня. За проведення аукціону відповідає товарна біржа "Універсальна товарно-сировинна біржа". Прийом заявок від учасників завершується 3 серпня.

Нагадаємо, аукціон з продажу майна Коломийської паперової фабрики відбувається не вперше. Попередні торги пройшли у березні. Тоді початкова ціна лоту становила майже 14 млн грн. Це у два рази більше від нової заявленої ціни.

Крім того, 2016 році фабрика опинилася у центрі корупційного скандалу. Тоді правоохоронці викрили начальника регіонального відділення Фонду державного майна України в Івано-Франківській області Зіновія Жовніра під час одержання ним частини хабара у розмірі 20 тис доларів від посередника.

Жовнір вимагав неправомірну вигоду у розмірі 150 тис. доларів за сприяння у зменшенні оціночної вартості приміщень ДП "Коломийська паперова фабрика" на 8 млн грн під час їх приватизації.

Також за останній період на фабриці відбулося чотири пожежі.Читайте також: Примари фабрик та заводів: опублікували відео напівзруйнованих промислових об’єктів Коломиї