ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Мала філармонія в Коломиї ввійшла до рейтингу "Сім головних туристичних подій року"

Традиційно щороку в грудні на Прикарпатті оголошуються лауреати та переможці туристичної премії Івано-Франківської області (Ivano-Frankivsk Region Tourism Awards (IFTA). 

Зважаючи на російсько-українську війну, у 2022 році прийнято рішення не відзначати лауреатів і переможців IFTA'2022, оскільки, на наше переконання, цьогоріч заслуговують бути нагородженими всі українці, які встали на боротьбу з російськими окупантами – від воїнів Збройних Сил України, ТРО до волонтерів включно.

Водночас, розвиток туризму на Прикарпатті триває, тому у 2022 році IFTA перелічує сім головних туристичних подій року:

1. Міжнародний Різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях» ввійшов до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.

2. Приєднання області до культурного маршруту Ради Європи «Шлях європейської кераміки».

3. Ревіталізація приміщення будівлі колишнього килимового цеху ВХО «Гуцульщина». Створення Центру карпатської культури у Косові.

4. Ревіталізація приміщення будівлі колишнього будинку гімнастичного товариства «Сокіл». Створення малої філармонії у Коломиї.

5. Схвалення першої в Україні регіональної Концепції розвитку велоінфраструктури.

6. Найбільша серед областей кількість переможців – 12 з 28 мікропроєктів – Конкурсу місцевих ініціатив для впровадження на території Українських Карпат» у рамках реалізації ґрантового проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».

7. Рекордний для області туристичний збір (за 11 місяців 2022 року надходження склали 17,6 млн грн, що 73,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року).

Джерело: Івано-Франківщина туристична

Читайте також: Навчалися у Відні й Парижі, а будували в Коломиї

 Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.