ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Львівське сміття "подорожує" Україною: карта з містами, куди і коли вивозили відходи. ІНФОГРАФІКА

Тонни львівського сміття продовжують захоплювати Україну. 18 березня кілька фур вивантажували відходи в Криничках Дніпропетровської області.

Про "прописку" побутового непотребу, прибулі співробітники поліції дізналися з магазинних чеків, знайдених на місці порушення.

Тільки жителі Львова виробляють 600 тонн відходів в день. З більшості міських майданчиків сміття не вивозиться понад місяць. Санепідемслужби з острахом очікують сезонного потепління, готуючись до екологічної катастрофи. Під загрозою закриття продовольчі ринки, школи і дитсадки Львова.

17 березня мер Львова Андрій Садовий повідомив про розірвання договору з приватним полігоном ТПВ в Донецькій області. Це був останній полігон в Україні, який ще приймав сміття з Львівської області, пише "Слово і Діло".

З іншого боку мер похвалився, що через годину буде укладати з французькою компанією Egis контракт на виготовлення проекту сучасного сміттєпереробного комплексу.

А вже наступного дня поліція затримала сміттєвози у Дніпропетровській області.

З жовтня 2016 року зафіксовано 21 факт перевезення сміття з Львівської області в інші регіони країни і по ним відкрито 11 кримінальних справ.

Нижче подаємо інфографіку - карту "подорожей" львівських відходів Україною: куди вивозили, де утилізували, а де поліція затримувала до відмови завантажені відходами фури.Як повідомляло "Дзеркало Коломиї", у липні 2016 року без будь-якого громадського обговорення та погодження мешканців на екстреному засіданні виконавчий комітет Коломийської міськради дала дозвіл прийняти на тимчасове зберігання зі Львова 2 тис. тонн сміття на коломийський полігон твердих побутових відходів (вул. Шарлая). І вдосвіта наступного дня до Коломиї прибули перші дві вантажівки з 40 тоннами сміття. Але через три дні під тиском громади виконком Коломийської міськради скасовує своє рішення про готовність приймати сміття зі Львова.

Читайте також: Гроші не пахнуть: журналістське розслідування