ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Коломийські юні театрали "Franсo-театру" здобули перемогу на всеукраїнському мистецькому фестивалі

13 квітня у Миргороді відбувся Всеукраїнський мистецький фестиваль "Весна талантів", організаторами якого є ГО "Арт-простір". Участь у фестивалі взяли колективи та солісти з 9 областей України.

Школа сценічного мистецтва коломийського мистецького об'єднання "Franco-театр" взяла участь у цьому фестивалі вперше. Представили на фестивалі соціальну драму "Квиток у життя". Інсценізація Ірини Ярмоленко за мотивами кінофільму Л'юі Моралеса та роману Катерини Орлової "Все краще дітям". Режисером вистави став чернівчанин Іван Данілін. Категорія була мішана - двоє дорослих акторів Franco-театру, серед яких Катерина Антонюк і Сергій Ярмоленко  і 11 студійців від 9 до 14 років. За програмою виступ коломиян завершував фестиваль.

Ми взяли коментар в керівника коломийського  "Franсo-театру" Ірини Ярмоленко

"Нам дісталась найвища нагорода.  Це було несподівано тому, що  всі виступи і постановки дитячих колективів були варті неабияких овацій та уваги. Вистава в робочому варіанті існує вже другий рік. Та діти ростуть і дорослішають, відповідно цього разу вистава потребувала введення в роль молодших  студійців. Проте, основна частина акторського складу поки незмінна - Каріна Масьовська, Єва Куб'як, Катерина Дранчук та Денис Стефак. Виснажливі репетиції та підготовка саме до цього фестивалю тривали щоденно протягом двох тижнів... Наші учні допомагали у всьому починаючи від організованості, закінчуючи доставкою декорацій. Вони пройшли важкий емоційний етап, що загартовує і об’єднує ще більше".Автор: Віталій БИРЧАК