ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломийщина долучилася до акції з донорства крові для потреб військових. ФОТО

У Коломийському районі продовжується акція з донорства крові для Збройних Сил України.
На виконання розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 09.08.2022 №264 «Про безперебійне забезпечення потреб системи охорони здоров’я Івано-Франківської області та України донорською кров’ю та компонентами крові» районною державною адміністрацією координується робота щодо сталого процесу заготівлі донорської крові в районі.
У приміщенні структурного підрозділу "Поліклініка" КНП "Коломийська ЦРЛ" КМР відбулася чергова акція з донорства крові для потреб наших військових. Забір крові було здійснено медичними працівниками КНП «Прикарпатський обласний центр служби крові». Цього разу донорами стали службовці структурних підрозділів адміністрації, працівники ДСНС та поліції, працівники медичних установ, працівники пенсійного фонду.
Стале забезпечення донорською кров’ю та її компонентами є запорукою національної безпеки та обороноздатності країни, особливо в умовах воєнного стану.
Україні потрібно збільшувати запаси крові. Війна створює нові виклики: кров щодня потрібна, аби рятувати поранених захисників. І так само щодня кров необхідна для лікування цивільних пацієнтів при проведенні планових операцій, пологів чи трансплантацій. Тому є потреба, аби українці в тилу надійно тримали донорський фронт і допомагали формуванню в країні запасу безпечної і якісної крові.