ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Коломийщина - в авангарді розвитку медичної галузі на Прикарпатті", - Гончарук

Як повідомляли, сьогодні у Коломиї запустили унікальний медапарат ангіограф для діагностики важких серцевих захворювань.

На відкриття ангіографічного кабінету приїхали голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, народні депутати України Андрій Іванчук, Максим Бурбак та Володимир Шкварилюк, інформує прес-служба ОДА.


За словами головного лікаря ЦРЛ Петра Лесіва, завдяки новому ангіографу, який почав функціонувати у середині милого року, можна вчасно діагностувати та попередити серцево-судинні захворювання. Так, як зазначив завідувач лікарні, щороку на Коломийщині реєструють 140-150 інфарктів та понад 320 інсультів. Відтак, здійснивши обстеження судин організму на ангіографі, можна вчасно діагностувати захворювання та провести необхідні медичні процедури, зокрема, спрогнозувати захворювання чи попередити його.

На переконання Олега Гончарука, придбати медичне обладнання для закладів охорони здоров’я Коломийщини стало можливим завдяки консолідованій роботі як народних депутатів, так і представників місцевої влади. Також очільник області відзначив ініціативи Президента України Петра Порошенка у реформуванні медичної галузі, що дало змогу оновити матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я області, що, своєю чергою, поліпшить якість обслуговування прикарпатців."Спільна позиція усіх рівнів влади дозволила розвинути медичну галузь району, забезпечити надання якісно нових медичних послуг жителям Коломийщини та навколишніх районів", - наголосив очільник Прикарпаття.

За словами Андрія Іванчука, пройти обстеження на ангіографі зможуть також жителі Косівського, Городенківського та Снятинського районів, адже в майбутньому Коломийщина стане одним із п’яти госпітальних округів, які функціонуватимуть на території області.

Посадовці зазначили, що в Україні наразі немає такого районного центру, в якому би функціонувало настільки високодіагностичне медичне обладнання. Воно дасть змогу підвищити якість надання послуг та вчасно виявити захворювання.Нагадаємо, Коломия – єдина серед райцентрів Прикарпаття, яка має цей медапарат. Це вдалося за сприяння народного депутата, коломиянина Андрія Іванчука.

Також він доклав зусиль, щоб лише за останні три роки на медичне обладнання Коломийщина отримала понад 100 млн грн. Це вперше була виділена така значна сума за роки незалежності.

Окрім ангіографа, вартість якого становить 23 млн грн, було закуплено рентген-обладнання, УЗД-апарати, артроскопічну стійку та чимало іншого важливого обладнання, яким наповнили поліклініку та лікарню у Коломиї.

Читайте також: Що обстежує нова медична апаратура в лікувально-діагностичному центрі у Коломиї. ФОТО