ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломияни Роман і Тарас Стефураки привезли медалі з престижного шахового фестивалю. ФОТО

9 вересня у Львові відбувся перший шаховий фестиваль "Пам'ять патріотів за Україну, українську націю, українську мову". У змаганнях взяли участь 68 шахістів різного віку і статі. Турнір виявився доволі престижним, адже в ньому за перемогу боролися 2 майстри спорту, 1 міжнародний майстер та 14 кандидатів у майстри спорту, пише Дзеркало медіа. Грали у швидкі шахи за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 10 хв.+5 сек. за кожен зроблений хід. Успішну гру показали коломийські шахісти брати Роман і Тарас Стефураки та здобули свої чергові перемоги. Перше місце у категорії юнаків 2002 - 2005 років народження з результатом 6 очок із 9-ти можливих посів студент Коломийського політехнічного коледжу Національного університету "Львівська політехніка" Роман Стефурак. Бронзовим призером у цій же категорії став учень Коломийської ЗОШ №2 Тарас Стефурак. У нього 5 з половиною балів. Призерів відзначили кубками, медалями та дипломами. Читайте також: Коломиянин Тарас Стефурак – бронзовий призер Міжнародного шахового фестивалю. ФОТО