ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломиянам на замітку: які послуги для молоді надає служба зайнятості

З метою сприяння у працевлаштуванні молодим особам, які шукають роботу, служба зайнятості Івано-Франківської області надає наступні послуги:

• сприяння у підборі підходящої роботи, працевлаштування відповідно до професійного досвіду, освіти та потреб ринку праці;

• консультування щодо гарантій держави в сфері зайнятості;

• інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані із працевлаштуванням; 

• професійна орієнтація;

• професійна підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, в тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях;

• участь в роботах тимчасового характеру;

• сприяння у започаткуванні власної справи.

"Для того, щоб допомогти молоді працевлаштуватися, службою зайнятості застосовуються нові форми роботи, а саме: відеорезюме шукачів роботи та відеовакансії, профілювання безробітних, індивідуальний супровід під час та після працевлаштування, підбір роботи на засадах рекрутингу", - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Також у 2019 році запроваджено інститут кар’єрного радника який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісного надання послуг з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

До відома

Протягом січня-травня 2019 року послуги служби зайнятості отримували 5,6 тис. осіб віком до 35 років, з числа осіб, які мали статус безробітного. За цей період за сприяння служби зайнятості працевлаштовано більше 1,2 тис. безробітних, з них 241 особу із здійсненням компенсації  роботодавцю витрат у розмірі єдиного соціального внеску, 19 – отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи, більше 1,3 тис. осіб з числа молоді  брали участь у  громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Читайте також: Затребувані, але непопулярні: чи актуальні нині робітничі професії в Коломиї?