ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломиянам на замітку: як вберегти свій транспортний засіб від автозлодіїв

Прикарпатська поліція радить, як вберегти свій транспортний засіб від автозлодіїв.

Безпечно залишене в салоні автомобіля майно стає легкою здобиччю для крадіїв. Увагу злочинця привертає все, що лежить на видному місці. І тоді, коли річ не має цінності, вам можуть нанести матеріальні збитки, зазначають поліцейські.

Дехто забув зачинити автомобіль, вийшовши на кілька хвилин, інші залишають автівки на ніч у дворах багатоповерхівок або інших не охоронюваних місцях. Користуючись цим, зловмисники викрадають з автомобілів залишені цінні речі: мобільні телефони, гаманці, сумочки, магнітоли, відеореєстратори, набори з інструментами, а також документи.

До прикладу, минулої доби до поліції Івано-Франківщини звернулося двоє автовласників із повідомленням про крадіжки з автомобілів.

Як з’ясували поліцейські, в одному випадку потерпілий забув зачинити багажник в своєму авто, через що позбувся акумуляторної батареї. В іншому випадку потерпілий залишив автомобіль припаркованим у дворі будинку. 

Зловмисники шляхом пошкодження замка водійської дверки, проникли до салону автомобіля, звідки викрали дитяче автокрісло.

Наразі правоохоронці проводять комплексні оперативно-розшукові заходи, спрямованих на встановлення осіб, які вчиняють крадіжки з автомобілів.

Декілька порад від поліцейських, щоб мінімізувати можливість крадіжки з транспортного засобу:

- обладнайте автомобіль сигналізацією, або механічними пристроями, які в режимі охорони перешкоджають доступу до автівки, а також не дають машині рухатися;

- закривайте транспортний засіб, навіть якщо залишаєте її ненадовго;

- на ніч ставте автомобіль у гараж із надійними замками або на стоянку, яку охороняють;

- залишаючи автомобіль на вулиці, ставте його біля стіни будинку або ближче до іншої машини чи в освітленому місці;

- не залишайте в автомобілі, особливо на ніч, цінні речі та документи (посвідчення водія, техпаспорт та інші).

Якщо все ж таки ви стали жертвою злочинців – відразу телефонуйте на спецлінію «102».