ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Коломиянам на замітку: переваги лікування на денному стаціонарі. ФОТО

Стаціонар денного перебування пацієнтів – обов’язкова складова кожної амбулаторії загальної практики сімейної медицини нашого центру ПМСД. Він призначений для перебування пацієнтів, які не потребують цілодобового контролю за їх станом.

Як пацієнтам сімейних лікарів пройти курс лікування, при яких необхідні внутрішньовенні, підшкірні, внутрішньом’язові та інші види ін’єкцій? Або тим, хто не може (або не хоче) госпіталізуватися в звичайний стаціонар (цілодобовий) у ЦРЛ - пояснює КНП КМР " Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги":


"Зверніться до свого сімейного лікаря за скеруванням і призначенням лікування в умовах одного з наших денних стаціонарів.

Їх переваги:

Ви убезпечені від складнощів лікарняних умов;

Ми допоможемо провести протирецидивні курси терапії, якщо у вас – хронічне захворювання, не чекаючи його загостренння;

Економія ваших коштів: вартість лікування у денному стаціонарі нижча, ніж у цілодобовому: ви витрачаєте гроші тільки на закупівлю медикаментів;

Ви можете обрати денний стаціонар у амбулаторії, розміщеній неподалік від місця вашого проживання;

У нас - кваліфікований та ввічливий та персонал.

Після закінчення лікування ви можете отримати виписку з історії хвороби, а також рекомендації щодо подальшого лікування та спостереження".
Читайте також: У Коломиї запустили унікальний медапарат ангіограф для діагностики важких серцевих захворювань, отриманий за сприяння Андрія Іванчука.