ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Книжку письменника з Прикарпаття визнали однією з найкращих у світі для дітей з інвалідністю

Книга українського письменника Марка Лівіна "Рікі та дороги" потрапила до престижного міжнародного каталогу International Board on Books for Young People видань для дітей з інвалідністю.

Про це повідомляє Inspired."Рікі та дороги" розповідає про чотирнадцятирічного хлопчика із синдромом Асперґера, який втікає до лісу, щоб знайти себе, і зустрічає нового друга – рудого собаку із чорною лапкою, купою історій і специфічним почуттям гумору.

До міжнародного каталогу потрапили також книжки авторів зі США, Великої Британії, Ірландії, Швеції та Канади.

International Board on Books for Young People – неприбуткова організація у Швейцарії, яку заснували Астрід Лідгрен, Еріх Кестнер і Ліза Тецнер. Її мета – пропагувати книги для дітей.

Фото: Vivat

Довідка (з Вікіпедії)

Марк Лівін (при народженні — Валерій Катерушин) — сучасний український письменник, журналіст. Лауреат літературних конкурсів видавництва "Смолоскип" (2012) та "Коронація слова" (2018). Колишній маркетинг-директор Громадського телебачення. Заступник головного редактора The Village Україна.

Народився 14 січня 1988 року в Івано-Франківську.  У 2009 році закінчив факультет філології та масових комунікацій у ВМУРоЛ "Україна". Близько двох років працював журналістом всеукраїнських та регіональних видань.

З 2012 року живе у Києві.

Читайте також: Письменник Іван Байдак вперше відвідав Коломию з презентацією нової книжки ”Чоловік з моїм іменем”