ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Хто і за скільки у Коломиї побудує новий притулок для тварин. ФОТО

Маленька Голубка (кличка собаки) породи пекінес у притулку лише кілька днів. Потрапила вона сюди випадково й неочікувано навіть для самої себе. Таких, як вона, тут називають "спінальниками". Чому? Бо тварина не може рухатись, пересуватись та навіть банально, як собака, ходити в туалет.

Наче подарунок, у дерев’яній коробці, залишили її поблизу притулку недобросовісні попередні власники. "А вона - квартирна собака. По ній видно!" – запевняє працівник притулку Лариса Рибалкіна.Тварині потрібен рентген, повний огляд лікаря, на який необхідні чималі кошти. До слова, на лікування одного собаки зі схожою історією потрібно було 23 тис. грн. Але Голубці пощастило більше, оскільки в неї неважкі травми, сумісні з життям. Її вже оглянув ветеринар. Необхідне лише правильне лікування, дієта - і через деякий час вона знову зможе відновити власні сили.Таких підкинутих собак поблизу притулку знаходять мало не щодня. Люди навіть не усвідомлюють, що він не ґумовий і місця тут катастрофічно не вистачає, оскільки розрахований приблизно на 70 собак, хоча зараз тут 173.

Саме тому територію потрібно збільшувати та розширювати. Нещодавно Коломийська міська рада отримала дозвіл на будівництво притулку для утримання тварин. Підрядником цих робіт є компанія "Промбуд-Косів", яка вже виконувала деякі роботи в нашому місті.

На це виділено майже 37 млн грн, 2 млн з яких вже розподілені на початкові, підготовчі роботи.

"Нам вистачить цих коштів (2 млн грн – ред.) на огорожу повністю 3,7 га, і, напевно, ще під площадки для вольєрів", – розповідає заступник міського голови з комунальних питань Богдан Федорук.

Оскільки ця ділянка заросла непрохідними хащами, спочатку потрібно розчистити територію, що нині і роблять. До жовтня роботи планують закінчити.Читайте також: У Коломиї збудують притулок для тварин: відомо, що саме зроблять і за скільки

Ярина БАЛАБАНИК

Фото: Андрій КАНЯ