ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Храм на Коломийщині увійшов до 3D-туру церквами Карпат, які занесені до Світової спадщини ЮНЕСКО

У Карпатському регіоні України збереглися 8 старовинних дерев’яних церков. Вони визнані шедеврами європейського будівництва та занесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Серед них храм Різдва Пресвятої Богородиці у Нижньому Вербіжі на Коломийщині.


Завдяки спільному проекту Уряду та компанії Google “Автентична Україна” тепер можна відправитися у 3D-тур цими храмами, повідомив у Facebook прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Віртуальна екскурсія покаже не тільки фасади будівель, а й внутрішнє оздоблення та навіть дозволить роздивитися ікони всередині.

Ще й можна послухати аудіосупровід, який розкаже найцікавіші факти, пов’язані з будівництвом та історією пам’яток.

Переходьте за посиланням та обирайте віртуальний тур http://churches.authenticukraine.com.ua/ua/Нагадаємо, Коломийщина може отримати ще одну пам’ятку ЮНЕСКО. Нею може стати сакральна споруда XVl століття – храм Благовіщення Пречистої Діви Марії. Це унікальна церква, збудована без жодного цвяха.

Задля внесення об’єкта в реєстр  фонд  “Покуття”, заснований народним депутатом, коломиянином Андрієм Іванчуком, розпочав реставраційні роботи. Зараз майстри повертають церкві первісний вигляд.

“Ми повинні максимально докласти зусиль і зробити так, щоб храм потрапив до ЮНЕСКО. Це буде найкращий подарунок для нас усіх та ще потужніша туристична реклама для нашого писанкового міста, нашого краю”, – зазначає народний депутат.

До теми: Відео. У Коломиї тривають роботи з реконструкції Благовіщенської церкви