ГУР: Інформація про наступ білорусі — фейк, вигідний росії. Про це заявив представник ГУР МО Андрій Юсов у етері FREEДОМ:
Інформаційно-психологічні спеціальні операції дуже часто переслідують одночасно кілька цілей. У цьому випадку —посіяти паніку серед українців і дезорієнтувати українські сили оборони, розосередити сили, перекинути сили з інших напрямків. Ну і також об'єктом цієї ІПСО є сама білорусь — зробити так, щоб заіскрило, і все-таки втягнути саму білорусь в повномасштабну війну.
Юсов додав, що загроза з боку білорусі є — лукашенко допомагає рф зброєю та надає свій повітряний простір для ударів по Україні.
Але говорити про те, що в найближчому часі відбудеться повномасштабне вторгнення і втягування білорусі вже в наземну операцію, сьогодні ми не можемо, — додав він.

