ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"Госпіталь ветеранів АТО в Коломиї має бути з найбільш потужною реабілітаційною базою в України"

Сьогодні у Коломиї на базі госпіталю ветеранів АТО відбулося засідання консультативної ради з питань місцевого самоврядування.

Там зібралися керівники області, голови районних рад і міст обласних значень.
Основна тема обговорення - перспективи розвитку комунального закладу "Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни".

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич зазначив, що уже рік тривають роботи над тим, щоб цей госпіталь набрав нормального вигляду і змісту.

"Ми єдина область в Україні, яка не мала військового госпіталю", - наголошує О. Сич.

Усім присутнім провели коротку екскурсію медичним закладом.

Роботи, звісно, ще є багато, але, як переконує головний лікар Володимир Федоришин, тут реально створити потужний медичний заклад.

"Ми хочемо тут створити медичний заклад, один з кращих в Україні, з найбільш потужною реабілітаційною базою, це те, чого потребує сьогодення", - каже В. Федоришин.

До слова, окрім основних витрат на госпіталь, із обласного бюджету у цьому році додатково виділено 2 млн гривень на ремонтні роботи і медичне устаткування.

До ремонту госпіталю залучають й спонсорську допомогу.

У структурі медичного закладу є стаціонарне відділення на 75 ліжок.

Усіх небайдужих просять допомогти із ремонтом 25 палат, взамін обіцяють навіть іменну таблицю, яку закріплять біля входу в палату.

У госпіталі також хочуть створити комфортні умови для тих пацієнтів, які втратили кінцівки, а тому необхідно у закладі встановити ліфти.

Окрім цього, не менш важливою є робота із психологами, адже зазвичай стан людей, котрі пройшли війну, є складним.Олександра ЩЕРБАКОВА-ОЛІЙНИК