ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Госпіталь ветеранів АТО у Коломиї має стати прикладом для інших аналогічних закладів

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей. Обговорили стратегію розвитку комунального закладу “Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни” на 2017-2020 роки”.

В.о. директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Микола Стовбан зауважив, Івано-Франківська область була однією із трьох, де до останнього часу не було госпіталю для ветеранів АТО, повідомляє "Галицький кореспондент".

Відтак у 2016 році таку установу створено у Коломиї. Наразі він вміщує 75 ліжкомісць.

Тут діє кабінет медичного психолога, терапевтичний, кімната психологічного розвантаження, діагностичні відділення, стоматкабінет, рентген та інші необхідні кабінети для лікування та реабілітації.

У закладі проведені ремонтні роботи, відремонтовані два поверхи, забезпечено нове обладнання.

Кабінет психологічного розвантаження обладнаний шумоізоляцією, там шкіряні дивани, комфортна ситуація.

Спершу ветерани дуже скептично ставилися до цього приміщення, нині ситуація змінилася. У палатах нові меблі, обіцяють кожну палату обладнати холодильником та телевізором.

До 2020 року планують збільшити ліжковий фонд до 100 ліжок, обладнати приміщення пандусами, створити окреме відділення межових станів, покращити матеріально-технічну базу.

Він має стати показовим прикладом для інших аналогічних закладів, зауважують фахівці.