ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

ФОТО. У Годах-Добровідці святкують День молоді

Сьогодні у Годах-Добровідці П'ядицької ОТГ відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції та Дня молоді.

У програмі святкувань - флешмоб "Україна єдина", святковий концерт, спортивні розваги, квести, караоке.

 

На урочистості завітав народний депутат, ініціатор створення благодійного фонду "Покуття" Андрій Іванчук.

Найперше він привітав присутніх з 23-ою річницею Конституції, яку ми днями відзначили, наголосивши, що Конституція - це Основний закон нашої країни, він має юридичну силу і норми прямої дії, всі інші законодавства повинні відповідати Основному закону.

 

"Без Конституції не було б незалежної держави", - сказав Іванчук.

"Друге свято – це День молоді, - продовжив гість. - Для мене молодь - це не просто наші діти, наше майбутнє. Ми 5 років тому заснували фонд "Покуття", який взяв на себе все те, що не може зробити зараз держава. Тому що країна у війні, в бюджеті нема грошей, треба платити зарплати вчителям, лікарям, платити пенсії  і ми взяли на себе відповідальність – за кошти благодійників створили благодійний фонд і без жодної копійки бюджетних  грошей будували спортмайданчики, забезпечували школи спортінвентарем, комп’ютеризували школи..."

 Народний депутат підсумував, що зроблено багато, але попереду теж дуже багато роботи.

Під час свого виступу Андрій Іванчук повідомив мешканцям Годи-Добровідки про рішення підписувати з кожною громадою угоду про співпрацю, куди вписуватимуть найнагальніші проблеми кожної громади.

"Ми радилися і от у П’ядицькій громаді повністю зруйнована каналізація, яку будували ще 30 років тому.  Ми цим зайнялися і вони вже отримають 11 млн грн. на добудову очисних споруд".

Зі слів Іванчука, у Годи-Добровідці внесуть в угоду побудову спортзалу, який використовуватиме село і громада.

У Великій Кам’янці немає будинку культури, тому саме це й планують внести в угоду.

"У Турці необхідно відремонтувати басейн. З 1990-х  років на наших теренах удесятеро зросла смертність дітей на воді. Тому дуже важливо, щоб були уроки фізкультури, уроки плавання. У кожної громади є свої проблеми і ми у кожному населеному пункті будемо їх прописувати в окремій угоді", - зазначив Іванчук.

"Я думаю, що  об’єднавши зусилля, ми зможемо зробити багато. Найосновніше – коли кожен буде робити свою роботу. Коли ми вже 5 років займаємо перше місце по виділенню коштів з держбюджету  – це результат роботи, яку треба робити з ранку до вечора. Адже гроші й так виділяють з державного бюджету, але вони могли піти би у Вінницю, Полтаву чи інші міста. Ми маємо на сьогоднішній день найкращу медицину, але ще дуже багато треба зробити. Дуже багато розпочато проектів, як-от водноспортивний комплекс, який треба завершити, а не так як поліклініка, яку не могли добудувати 15 років".

Наостанок Андрій Іванчук побажав громадам розвиватися, щоб разом рік за роком, крок за кроком розбудовувати нашу країну.

Завершаться святкування у Годах-Добровідці вечіркою просто неба, яка розпочнеться о 21 год.