ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Фото. На Коломийщині нагородили переможців "Учитель року"

Сьогодні у мистецькому центрі "Світовид" відбулося нагородження переможців районного туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2019”.

У конкурсі взяли участь 19 кращих педагогів  у номінаціях "Учитель інклюзивного класу", "Французька мова", "Основи здоров'я", "Географія", "Захист Вітчизни".

Переможцями районного етапу конкурсу "Учитель року-2019" стали:

У номінації "Основи здоров’я" - Дем’янчук Оксана Михайлівна, учитель основ здоров’я Гвіздецького закладу освіти;

У номінації "Географія" - Федорів Галина Іванівна, учитель географії Торговицького закладу освіти

У номінації "Французька мова" - Федченко Галина Богданівна, учитель французької мови Отинійського закладу освіти;

У номінації "Учитель інклюзивного класу" - Довганюк Ганна Дмитрівна, учитель початкових класів Гвіздецького закладу освіти;

У номінації "Захист Вітчизни" Лаврик Іван Миколайович, учитель предмету "Захист Вітчизни" Отинійського закладу освіти.

З вітальним словом до вчителів звернувся голова Коломийської РДА Любомир Глушков: "Ми тішимося, що в Коломийському районі такі педагоги, які і навчають дітей, і паралельно самі ще вчаться. Нова українська школа тільки почалася, ще так багато треба зробити і я бажаю вам не зупинятися і йти до наступних перемог".

Голова районної ради Роман Дячук в свою чергу подякував освітянам: "за те, що ви продукуєте компетентних молодих українців – тих, які знають що робити зі знаннями і як використати їх у житті".

Народний депутат Андрій Іванчук звернувся до вчителів з такими словами:
"Я знаю, що таке праця вчителя – у моїй родині були вчителі, я сам деякий після закінчення університету викладав на кафедрі. Благодійний фонд "Покуття", який я заснував, визначив для себе пріоритетом, щоб  благодійність була спрямована на освіту. Ви знаєте, що ми започаткували комп’ютеризацію всіх шкіл Коломиї, а також цю акцію перенесли на весь Коломийський район. Минулого року вже вперше провели олімпіаду з інформатики і програмування. І мені дуже приємно, що ви, як вчителі, показуєте приклад, що треба змагатися, підвищувати свою майстерність,  вдосконалюватися. До Великодня ми проведемо ще один тур ІТ-олімпіади, де будуть брати вже участь і вчителі. Також фонд розпочав нову програму поглибленого вивчення іноземної мови. Дуже багато залежить від вашої праці, адже дитина, як губка, вбирає всі ті знання, які ви їй даєте".
Грамоти, цінні подарунки та сертифікати на придбання книг від благодійного фонду "Покуття" Андрій Іванчук вручив 19-ом учасникам районного етапу конкурсу “Учитель року — 2019”:

у номінаціях "Географія" та "Основи здоров’я": Волошенюк Христині Ярославівні, учителю географії Воскресінцівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Николайчуку Олегу Мирославовичу, учителю географії Матеївецького НВК Матеївецької об’єднаної територіальної громади; Мандрусяк Лідії Михайлівні, учителю основ здоров’я Загайпільської ЗОШ І-ІІ ст.; Хавуляк Галині Ярославівні, учителю основ здоров’я Голосківської ЗОШ І-ІІ ст.; Амброзяк Надії Василівні, учителю основ здоров’я Дебеславцівської ЗОШ І-ІІ ст. Матеївецької об’єднаної територіальної громади;  Назарійчук Надії Степанівні, учителю основ здоров’я Замулинецького НВК Матеївецької об’єднаної територіальної громади;

у номінації "Французька мова": Хавлюк Галині Михайлівні, учителю французької мови Торговицької ЗОШ І-ІІІ ст.; Стадник Людмилі Іванівні, учителю французької мови Виноградського НВК;

У номінації "Захист вітчизни": Паламарчуку Роману Івановичу, учителю предмету «Захист Вітчизна» Великоключівського ліцею Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади; Мельничуку Володимиру Дмитровичу, учителю предмету «Захист Вітчизна» Підгайчиківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

у номінації "Учитель інклюзивного класу": Савчук Любові Володимирівні, учителю початкових класів Грабицької ЗОШ І-ІІІ ст.; Тимчишин Лесі Василівні, учителю початкових класів Виноградського НВК; Романюк Валентині Федорівні, учителю початкових класів П’ядицької ЗОШ І-ІІІ ст. П’ядицької об’єднаної територіальної громади; Юзюк Тетяні Ярославівні, учителю початкових класів Матеївецького НВК Матеївецької об’єднаної територіальної громади.

Переможниця конкурсу Оксана Дем’янчук, учителька основ здоров’я Гвіздецького закладу освіти, представлятиме область на всеукраїнському конкурсі. Вона отримала від фонду "Покуття" планшет, а також фонд оплатить всі витрати, пов'язані з поїздкою.

 

Читайте також: Відео. Майже 200 комп’ютерів отримали за три роки школи Коломийщини від фонду “Покуття”

Після завершення комп’ютеризації Коломийщини фонд "Покуття" розпочне проект з лінгафонними кабінетами.

Фонд “Покуття” розпочинає масштабний проект з сортування сміття у Коломиї та районі. ВІДЕО