ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Ексклюзив для Дзеркала Медіа: неймовірний ВІДЕНЬ у ФОТОГРАФІЯХ КОЛОМИЯНКИ Надіі Коваленко

Ексклюзив для Дзеркала Медіа: неймовірний  ВІДЕНЬ  у ФОТОГРАФІЯХ КОЛОМИЯНКИ Надіі Коваленко, яка зараз проживає в австрійській столиці

Якщо ви хоч раз побуваєте у Відні - є велика ймовірність, що закохаєтесь в це місто назавжди! А тим, хто вже закоханий - насолоджуйтесь цими шикарними атмосферними фото!

Аж до моменту - поки самі не прогуляєтесь вуличками Відня! Вперше чи знову і знову! Ці хвилини вартуватимуть років, якщо ви зумієте зануритись в атмосферу міста! 

Тут творили безсмертну музику великі композитори і створювали свої шедеври не менш великі художники, тут все місто буквально просякнуте мистецтвом. 
У Відні базуються такі міжнародні організації, як ОБСЄ, МАГАТЕ та ОПЕК. Це також одне з міст-резиденцій ООН. На території літнього палацу австрійських монархів, розташованого у Відні, досі працює найстаріший у світі зоопарк – тварин заселили в зоосад Шенбрунна в середині 18 століття. Відень посідає друге місце серед міст світу за якістю життя. Це одна з небагатьох європейських столиць, на території якої вирощують виноград. Наприкінці 17 ст.  третина населення Відня загинула від епідемії чуми. У Відні розташований парк-заповідник Лайнц – це частина віденського лісу, якою вільно бродять дикі звірі. Дім моря – океанаріум у віденському парку Естергазі, розташований у зенітній вежі люфтваффе часів війни. Державна опера у Відні – один із провідних оперних театрів світу, завдяки якому столицю Австрії також називають музичною столицею.

  1.