У понеділок, 22 квітня, коломийський ЦНАП працювати не буде.
Це пов'язано з розміщенням виборчої дільниці у приміщенні ЦНАПу.
Дзеркало вже писало про те, що перший поверх ЦНАПу планують реконструювати, щоб покращити надання послуг людям з інвалідністю.
Нагадаємо, віднедавна у ЦНАП можна подавати показники води.
Як повідомляли, центр адмінпослуг у Франківську працюватиме у день виборів.
Популярні новини
“Ненаситець” із-під Косова: гуцул, що став легендою підпілля
18 Червня 2026
У Королівці відбувся волейбольний «Кубок Покуття – 2026»
16 Червня 2026

