ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

До Коломиї з виставою завітав молодий львівський театр "На світанку"

Виставу під назвою "Весняне відродження. Майже степ" львівський театр "На світанку" показав у суботу, 11 травня, в концертному залі  "Габсбург" МЦ "Світовид".

Цього літа театр відзначатиме четверту річницю свого аматорського театру, в репертуарі якого шість вистав.

"Весняне відродження. Майже степ" - це одна із трилогії, до яких входить також - "Зимовий сон. Майже ліс", "Осіння дума. Майже поле".Кожна вистава відбувається наче в іншій уявній локації – ця в степу, зимова -  в чарівному лісі, осіння - в полі.

"Сама вистава календарно-обрядова. Тут вміщені традиції наших предків-українців, ми дещо її синтезували, дещо видозмінили, щоб це був наш продукт, але просякнутий українськими традиціями",  – ділиться режисерка й одна із героїнь вистави Вікторія Дерев’янко.

Театр, що виходить за межі. Атмосфера повної присутності і заглиблення в вкладені сенси. Окремо варто згадати за чудове, грамотне музичне поєднання, акапельний спів трьох головних героїнь, трьох стихій – води, землі і сонця у виконанні  Софії Дмитришин,  Романи Акоп’ян та Вікторії Дерев’янко.

А ще були гаївки, частування свіжоспеченим хлібом і сіллю, яку везли чумаки,  щасливі очі маленьких глядачів і таке непідкупне відчуття споріднення із мистецтвом.АВТОР: Віталій Бирчак