ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

До 65-ліття співачки Квітки Цісик у Коломиї з концертом виступить Оксана Муха13 квітня у Коломиї пройде концерт “KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ” – сольний проект Оксани Мухи до 65-ліття Квітки Цісик.

Оксана Муха – володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик.

“Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи”, – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку, яку назвали “другою Квіткою”. І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки, має її пісні у своєму репертуарі.

– “Дякую тобі, Квітко!”, – це те, що так хочу сказати я, – розповідає Оксана Муха. – Знаю, кожен має свою Квітку, і прошу бодай пелюстку дати, аби заквітчати мою квітку – Квітку Цісик. Їй невдовзі 65. Цієї весни я проїду містами і містечками України з концертами “KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ”.

Хочу, щоб ми пораділи її уродинам так, як радіє моє серце. Вона горіла любов’ю до нас і всю себе до останку віддала нам. Квітко, нехай ця весна і усі квіти будуть для Тебе”.

У програмі концертів “KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ” – найкращі пісні із репертуару Квітки Цісик, які звучатимуть як в автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях. Разом із Оксаною Мухою на сцені будуть оркестр та рок-група.

Концерт відбудеться 13 квітня в МПК “Народний дім”. Початок о 19 годині.

Квитки – у касі Народного дому та за тел.: 050 978 05 99.