ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Держприкордонслужба впроваджує новації, аби уникнути черг на кордоні

На кордоні з Польщею у двох пунктах пропуску в тестовому режимі запроваджено нововведення, щоб зменшити черги. Експеримент розпочали 1 квітня. Він триватиме до початку червня у двох пунктах пропуску «Смільниця» та «Грушів».

Про це повідомляють у прес-службі ДПСУ.

"Зміни полягають у послідовності здійснення прикордонного та митного контролю.Тепер, під час виїзду з України подорожуючі спочатку проходять процедуру паспортного контролю. Прикордонний наряд вносить інформацію про осіб та транспортні засоби у відомчу базу і дані автоматично передаються у базу даних співробітників митниці. Тому немає необхідності інспектору митниці ще раз вносити цю інформацію. Крім того, одночасно здійснюється прикордонний та митний огляд автомобіля. А це дозволяє уникнути дублювання функцій та зменшити час необхідний для перетину кордону.

У разі успішності цього експерименту, він буде запроваджений в усіх пунктах пропуску.

Крім того, нагадаємо, що такі технологічні процедури вже діють у пункті пропуску "Нові Яриловичі", що на кордоні з Білоруссю,  та  у спільному пункті пропуску "Паланка", що на українсько-молдовському кордоні. Це дало позитивний результат – перш за все черг на кордоні на цих напрямках стало значно менше", - йдеться у повідомленні.