Денис Сагалюк виборов бронзу Всеукраїнського турніру з вільної боротьби, який відбувся у Коломиї. ФОТО

З 3-го по 5-те жовтня в Коломиї відбувся 54-й відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений народному герою Карпатської України, ватажку опришків Олексі Довбушу.

Традиційно турнір проводиться у віковому цензі юніорів, тобто в ньому беруть участь борці віком до 20 років, повідомляє Коломийська КДЮСШ.

Щороку до Коломиї приїздять найсильніші юніори України, Грузії, Молдови, Білорусі, Вірменії тощо.

На цьогорічних змаганнях коломиянин Денис Сагалюк виборов бронзу у ваговій категорії 79 кг, поступишись у фіналі срібному призеру Чемпіонату світу серед юніорів, представникові Грузії.

До темиЮні коломияни привезли нагороди з обласного турніру з вільної боротьби.