ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Чому "Леоні" збудував завод саме в Коломиї і з якими викликами стикнувся. Пояснює директор

Як повідомляли, сьогодні у Коломиї засідає Рада регіонального розвитку за участі Петра Порошенка та кількох міністрів.

Виступаючи на засіданні, президент зокрема відзначив, що "немає більш переконливого доказу змін, ніж поява таких сучасних високотехнологічних підприємств, як Леоні".

Чому "Леоні" збудував завод саме в Коломиї і з якими викликами стикнувся - розповів під час виступу Руслан Грем, директор заводу в Коломиї.

"Досить важко зараз уявити якийсь автомобіль, який не має комплектуючих, виготовлених на ринку України", - розпочав свій виступ Руслан Грем.

"Чому вибір впав саме на цей регіон? Густота населення в цьому регіоні на сьогоднішній день дозволяє нам планувати майбутнє, регіон є забезпечений робочою силою, на яку ми в майбутньому розраховуємо".

Друге, на чому наголосив директор,  - це фаховість працівників.

"Якщо говорити про підготовку висококваліфікованих кадрів, ми не можемо говорити, що ми її тут не маємо. Так, у нас були певні проблеми, певні виклики, з якими ми стикнулися. Зараз на базі Коломийського політехнічного коледжу ми започаткували мініпроект, де є  можливість готувати майбутні кадри, готових спеціалістів для нашого бізнесу".

Руслан Грем також розповів про перспективи компанії.

Так, нині триває будівництво 12 тисяч додаткових метрів квадратних, які будуть введені в експлуатацію вже до кінця цього року.

На сьогоднішній день  на заводі працює півтори тисячі працівників, з перспективою на 2022 рік організувати  3,5 тисячі робочих місць.

Директор заводу також повідомив, що 2018 року близько 27 млн грн було сплачено до коломийського бюджету і близько 215 млн грн до Держбюджету.