ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Чи подобається коломиянам стан Музею писанки? ОПИТУВАННЯ

Музей писанки – візитівка нашого міста. Багато туристів з цілого світу приїжджають в Коломию, щоб побачити саме це місце. Але останнім часом, прогулюючись повз, можна помітити, що стан музею значно погіршився. Фасад великоднього яйця сильно полущився, фарба почала відпадати.

Ми вийшли за площу перед музеєм, щоб опитати коломиян, чи подобається стан музею зараз та чи пам’ятають вони, коли реконструювали його востаннє.

На лавочці сидить компанія дівчат. Молодь негативно ставиться до того, що візитівка міста в поганому стані. Аліна каже, що музею зараз необхідна не те що реконструкція, а хоча б мінімальний ремонт: "Я вважаю, що влада мусить виділяти хоч якісь кошти, щоб люди просто хотіли вийти і подивитися".Поруч розмовляють дві Людмили. Підходимо до них. Одна жінка каже: "Ґазди нема. У державі нема ґазди і тут нема". Інша - додає: "Я пам’ятаю, коли підмальовували писанку. Років три тому. Не повністю малювали, а тільки підмальовували. Вони малювали, а фарба знову злізла".

Молода мама Оля теж не в захваті від стану музею: "Писанка трішки вицвівша зараз. Три або чотири роки тому підмальовували її, здається. Але в такому стані вона тому, що в нас в місті ні за чим не слідкують».

"Коли була зима, то не так було помітно. Сніг був зверху, гарно було, а зараз стан музею не тішить", – каже велосипедистка Христина.