ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Бюро подорожей та екскурсій у Коломиї очолила 24-річна Адріана Кудла

У Коломиї знову запрацює бюро подорожей та екскурсій. Півтора року ця установа була «обезголовлена», відповідно робота у туристичному напрямку була призупинена. Як зізнаються у міськраді, чиновники не вели облік туристів у Коломиї, а всі дані щодо їхньої кількості дізнавалися від Музею писанкового розпису та Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського.

Бюро подорожей відновили. За пропозицією депутата міськради Сергія Федчука, його розмістили у приміщенні при вході до ЗОШ №9.

Як пише Дзеркало Коломиї, новим керівником депутати призначили 24-річну Адріану Кудлу. Для міськради Адріана людина не нова – до цього дівчина була спеціалістом відділу молоді і спорту. Потім певний час працювала в Івано-Франківській ОДА. Закінчила Чернівецький національний університет ім. Федьковича, факультет історії та політології. Володіє англійською, польською та німецькою мовами.

Адріана Кудла зізнається: як заманити туриста – знає і буде втілювати свої знання у життя. Зокрема, дівчина планує ввести нічні екскурсії містом у національних одностроях.

Півроку бюро подорожей працюватиме без зарплатні. Кошти на своє утримання бюро має заробляти, наголосив мер Ігор Слюзар.