ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Будівництво дзвіниці біля церкви св. Йосафата перейшло "екватор"

Більше двох місяці працюють будівельники над спорудженням дзвіниці. Вже зараз об’єкт набуває характерних обрисів і стає зрозумілим вживу, як виглядатиме будівля.

За словами будівельників, основні бетонні роботи практично виконані. Впродовж двох місяців у споруду залили 73 м3 бетону та зв’язали 7 тонн арматури.

"Загальні бетонні роботи виконані на 85%. Якщо дозволятиме погода, то за два тижні ми перейдемо до даху дзвіниці і робитимемо фасад. Пізніше вже будуть вмонтовувати дзвони", – розповідає прораб Віталій Гуменюк.

Народний депутат Андрій Іванчук оглянув будівельний майданчик дзвіниці, яку зводять на замовлення БФ "Покуття".

"Навіть попри те, що будівництво йде за планом, всім нам потрібно дуже старатися, аби встигнути вчасно запустити дзвіницю. Я задоволений тим, як налаштована робота. В Києві спілкувався з людьми, які створюють механічну та технічну систему карильйону, у них теж все буде готово вчасно".

За словами Андрія Іванчука, на контролі й виготовлення самих дзвонів, які, до слова, виготовляє фірма з Європи.

"Паралельно хочемо відправити людей в Голландію, де виробляють самі дзвони. Деякі з них дуже особливі і їх виготовляють за індивідуальним замовленням. Та думаю, що всі зі своєю роботою впораються, і в серпні у Коломиї запустять нову окрасу міста", – переконаний народний депутат.

Нагадаємо: Відео. У Коломиї тривають роботи з реконструкції Благовіщенської церкви

Читайте також: Що відомо про будівництво водноспортивного комплексу у Коломиї. ФОТОРЕПОРТАЖ