Незаконні забудови є проблемою багатьох міст нашої держави. Днями у Городенці відбулася сесія міської ради, де депутат, а заразом і головний редактор Медіацентру "Край" Ігор Терлецький виступив проти незаконних забудов у місті.
" Місто обросло мафами, як Раковецький ліс грибами, я не першу каденцію депутат і такої сильної команди, як зараз, не було ні в районній, ні у міській раді. Тому я прошу, молю, маємо шанс, нам люди довірилися, це перша каденція нашої міської ради, давайте крок за кроком з нашого міста робити щось подібне на місто." – каже Ігор Терлецький.
На своїй фейсбук сторінці Ігор Терлецький написав: "Виступив на сесії рідної Городенківської міської ради. Трохи тролінгу, а далі - чиста правда.МАФам, будкам, халабудам, які окупували центр Городенки - бій! Бо то вже виглядає не на місто, а, перепрошую - срач!!!Так-так, знаю, трохи гикав)) То від хвилювання - дуже хотів достукатись до сердець депутатів. Може трохи і вдалося.Може я не маю рації? Не мовчіть - коментуйте, щось робіть)"
Видовищний виступ Ігоря Терлецького можна переглянути з 1:12:10 хвилини трансляції сесії міської ради, яку на своїй сторінці у ФБ опублікувала Газета "Край". Фото – скріншот із трансляції.
Нагадаємо, що раніше депутат Коломийської міської ради Ігор Ільчишин також піднімав на сесії питання незаконних забудов.
На практиці борються з мафами й у Рівному.

