ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Більше 30 000 голосів: на сайті президента зареєстрували петицію про відставку Зеленського

На сайті президента України зареєстрували петицію за відставку Володимира Зеленського.


За інформацією у розділі "Електронні петиції",  петиція за відставку Володимира Зеленського набрала вже понад 30  тисяч голосів, з необхідних 25 тисяч для її розгляду.Петицію оприлюднили 22 травня, її автор - Безрук Максим Миколайович.

"Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання", - йдеться у повідомленні.

У петиції пишуть, що Зеленський консолідував протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів. Втім, зазначається у петиції, після обрання і інавгурації, Зеленський не може не мати конкретного шляху.

"Перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки", - йдеться у петиції.

Крім того, пише автор петиції, "складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі".

"Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!" - зазначили у петиції.