ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

БФ "Покуття" обрав кращий проект фонтану, який збудують до Дня міста у Коломиї

На конкурс проектів фонтану, оголошений Міжнародним благодійним фондом «Покуття», надійшло близько десяти пропозицій. Рада фонду розглянула всі надіслані проекти, враховуючи пропозиції громадськості.

Проектна пропозиція фонтану, який в результаті збудують у середмісті, належить київській фірмі, що спеціалізується на проектуванні і будівництві фонтанів та надіслала найбільш технічно правильний проект.

Новий фонтан у середмісті, як планують, запрацює до Дня міста, 19 серпня.

Fountain-2

«Водограй відповідатиме європейським нормам та буде укомплектований новітнім обладнанням, - розповів член ради БФ «Покуття» Ігор Ільчишин. – В оздобленні фонтану плануємо використовувати граніт. Водограй обладнаємо світлодинамічною підсвіткою і музичним супроводом».

«Однією з наших умов будівництва нового фонтану, - продовжує Ігор Ільчишин, - було те, щоб всі роботи виконувалися без залучення коштів міського чи держбюджету. Тільки силами благодійників. На що, власне, й отримали згоду міського голови Ігоря Слюзара».

Зважаючи на пропозиції місцевої влади та громади, фонтан збудують не на місці старого біля універмагу, а по середині площі. Всі роботи будуть виконані за кошти фонду «Покуття» та меценатів. Це має стати дарунком коломиянам до 775-річчя першої писемної згадки про наше місто.

Рада фонду висловлює вдячність усім авторам проектних пропозицій за творчу роботу і громадську активність. А також відзначає грошовою винагородою авторів трьох кращих проектних пропозицій:

- Ганну Пасічну та студентку ІІІ курсу Львівської політехніки Х. Підлісецьку – 1 500 грн.

- Андрія Кіщука1000 грн.

- Йосипа Аллабаму1000 грн.

[caption id="attachment_12471" align="alignnone" width="2481"]Вигляд фонтану в нічний час. Вигляд фонтану в темну пору доби[/caption]

Нагадаємо, минулого літа Міжнародний благодійний фонд «Покуття» зініціював проведення робіт з будівництва нового фонтану біля універмагу «Коломия».

майданчики