ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Андрій Іванчук привітав комунальників Коломиї і вручив високу нагороду Василеві Михайлищуку. ФОТО

Сьогодні у Народному домі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства, на які завітав народний депутат України, засновник БФ "Покуття" Андрій Іванчук.

Він привітав  комунальників з їхнім святом і  передав нагороду начальникові "Житлоінфоцентру" Василеві Михайлищуку, який вже пропрацював у комунальній сфері 33 роки.

Нагадаємо, днями Указом президента Василеві Михайлищуку присвоїли звання заслуженого працівника сфери послуг.
"Чотири роки тому  я відкрив благодійний фонд "Покуття" у нашому місті і почав займатися благодійністю в Коломиї, почав використовувати всі можливості, щоб Коломия змінювалася в кращий бік.

Кілька років тому приїхав до мене тодішній директор водоканалу Ігор Калиняк і каже: потрібна допомога, кредит Європейського банку, треба змінити якість води для коломиян, тому що це здоров'я, адже коли якісна вода  - то й тривалість життя більша. І ми почали цим займатися, розпочавши реконструкцію.

На сьогоднішній день у Коломиї вже вже побудований нормальний водогін, який не буде нести втрати води і коломияни не платитимуть з власної кишені за ці втрати. Сучасна система обліку на водоканалі - мало який районний центр може цим похвалитися, і я цим горджуся.

Ми розпочали грандіозну реконструкцію очисних  споруд, пам'ятаю, скільки разів я ходив до міністра екології, щоб місто отримало ці гроші, тому що  коштів було менше 200 млн на всю Україну, а 40 млн треба було спрямувати саме в Коломию.

Я  вітаю усіх працівників комунальної сфери. Перш за все хочу вам сказати дуже велике дякую за вашу працю, за те, що ви робите. Не опускайте руки після критики. Тому що, ніхто крім, нас не зробить наше місто кращим", - наголосив Андрій Іванчук.

Привітати комунальників зі святом також прийшли духовенство, міський голова Ігор Слюзар, заступник міського голови з питань комунального господарства Богдан Федорук та начальник управління комунального господарства Володимир Наливайко.