ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Андрій Іванчук передав дітям загиблих в АТО героїв щорічну допомогу до Великодня. АРХІВНІ ФОТО

Діти полеглих в АТО героїв отримали щорічну допомогу від фонду «Покуття», засновником якого є народний депутат Андрій Іванчук.Щороку на Великдень Андрій Іванчук особисто вітав зі святами дітей героїв, які загинули, захищаючи нашу державу від ворога.
Цього року у зв’язку із карантином акція відбулась без особистої зустрічі.Акції, спрямовані допомогти неповнолітнім дітям загиблих героїв АТО, вже стали традиційними для фонду.Вони відбуваються традиційно перед великими християнськими святами, адже опікуватися сім’ями загиблих героїв пообіцяв особисто народний депутат Андрій Іванчук."Благодійний фонд "Покуття", який я заснував, з благословення владик взяв на себе соціальну функцію своєрідної опіки над дітьми, чиї батьки поклали своє життя за наше мирне небо, щоб ці діти не мали ніяких потреб в освіті, в подальшому працевлаштуванні, тому що чужих дітей не буває. І якщо наш благодійний фонд реалізовує багато соціальних проектів та акцій, то ця повинна вийти на перше місце. І хоч ми не можемо замінити цим дітям батька, але повинні зробити все, що від нас залежить, щоб покращити їхнє життя", – наголосив раніше Андрій Іванчук.Вже декілька років поспіль акція відбувається регулярно.


На Різдвяно-новорічні свята фонд також привітав дітей загиблих учасників АТО грошовими сертифікатами. Всі фото з минулорічних акцій


 


Читайте також: Андрій Іванчук зустрівся з сім’ями загиблих захисників України


 


До теми: Андрій Іванчук і БФ "Покуття" привітали краян із Великоднем. ВІДЕО