ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Андрій Іванчук: "Не дивно, що фестиваль "Коломийка" зародився саме в Коломиї, у славному місті, яке оточене коломийковими селами"

Як повідомляли, вчора на стадіоні у Королівці відбувся 15-й Міжнародний фольклорно-етнографічний фестиваль “Коломийка – 2019”.

На святі побував і засновник фонду "Покуття", народний депутат Андрій Іванчук.

Своїми враженнями від фестивалю народний депутат, Почесний громадянин міста Коломиї поділився на своїй сторінці у Facebook.

"Коломия прославила коломийки, коломийки прославили Коломию.

Тому не дивно, що фестиваль "Коломийка" зародився саме в Коломиї, у славному місті, яке оточене коломийковими селами.

Я пишаюся тим, що я теж народився у місті над Прутом - у краю вишиванок, писанок і коломийок.


XXI століття – це епоха новітніх технологій і космічних винаходів, але в ньому мають своє місце й наші коломийки – мініатюрні співанки, в яких закладені золоті думки, переживання і радощі.

Щира вдячність вам, дорогі мої краяни, за те, що бережете, творите і популяризуєте нашу коломийку. Низький уклін організаторам цього унікального фестивалю.

Для мене було великою честю оголошувати виступ володарки унікального і неповторного голосу, уособлення співочої України - народної артистки Ніни Матвієнко.

Щиро дякую за виступ на Коломийщині! Це було незабутньо!" - написав Андрій Іванчук. До теми: ВІДЕО. Андрій Іванчук у прямому ефірі відповів на запитання глядачів