ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

78 місцевих рад Прикарпаття боротимуться за перемогу в конкурсі проєктів розвитку

Рада обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування підсумувала прийом проектів на участь у десятому Конкурсі.

Як розповів начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради Юрій Цимбалюк, претендувати на перемогу у Конкурсі будуть 78 місцевих рад, в тому числі 16 ОТГ, які подали 109 проєктів на загальну суму 63,3 мільйонів гривень, йдеться на сайті Івано-Франківської обласної ради.

Проєкти розроблялися за чотирма пріоритетними напрямками: підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції, забезпечення екологічної безпеки та реалізація Програми DOBRE.

Найбільше проектів подано Снятинським (15), Богородчанським (10), Тисменицьким і Косівським (по 9 проектів) районами. Найактивніше себе проявили Косівська міська рада та Брошнів-Осадська селищна рада об’єднаної територіальної громади Рожнятівського району, які подали по 4 проєкти.

Разом з цим підбито підсумки прийому на восьмі обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” і “Краща етнокультурна громада”. Так, на конкурс “Громада кращого довкілля” подано 6 заявок, “Краща спортивна громада” – 7 заявок, “Краща етнокультурна громада” – 8 заявок.

Оцінювати проєкти буде експертна комісія. На підставі її висновків Рада Конкурсу рекомендуватиме голові обласної ради визначити переможців.