ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

64-річний прикарпатець завдав ножових поранень братові. ФОТО

Під час сварки чоловік завдав  ножове поранення родичу. Зловмисника поліцейські затримали та повідомили про підозру.

 Минулих вихідних до тисменицьких поліцейських надійшло повідомлення від медиків про госпіталізацію 59-річного мешканця Єзупільської територіальної громади.

Виїздом на місце події та в ході проведення слідчих дій поліцейські з’ясували, що між потерпілим та його 64-річним братом на території житлового господарства виникла сварка. Під час конфлікту родич схопив ножа і завдав декілька ножових поранень, серед яких були проникаючі в грудну клітку. 

Після скоєного фігурант викликав «швидку». 

Зловмисника слідчі затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу підозрюваному.

Такі дії караються до 8 років позбавлення волі.

Поліція Івано-Франківської області