ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

39-та сесія Коломийської міської ради: основні рішення. ФОТО

39-та сесія міськради видалася трохи виснажливою в часі, не зовсім спокійною, проте безконфліктною. Розглянуто понад 100 питань, з них прийнято рішення по 93-х.

На сесію завітав депутат Верховної Ради Андрій Іванчук. Мер міста Ігор Слюзар подякував народному депутатові за активне лобіювання інтересів Коломиї у високих кабінетах столиці, за велику суму коштів, спрямованих на розвиток міської інфраструктури та вручив нашому земляку Відзнаку міського голови. У свою чергу парламентарій з трибуни поспілкувався з міськими обранцями.

Андрій Іванчук закликав депутатів не збиватися в партійні купки напередодні виборів, а націлюватися на вирішення господарських питань. У малому місті, такому, як Коломия, люди бльше довіряють депутатові-мажоритарникові, аніж представнику партії. Народний обранець зізнався, що раніше мав погане уявлення про мажоритарників, оскільки сам завжди балотувався за партійними списками. А в Коломиї побачив, як мажоритарники контактують з людьми і залишився приємно вражений. Задоволений і фаховою підготовкою у Коломиї документів, які він потім просуває на вирішення у Верховній Раді та міністерствах.

Щодо подальшого залучення державних коштів, Андрій Іванчук озвучив декілька цифр: наступного року Коломия мала б отримати до 100 мільйонів гривень на добудову басейного комплексу. Десь до 20 мільйонів місто отримає до Дня міста, щоб заасфальтувати центральні вулиці, ще 20 мільйонів отримаємо на менші дороги.

Говорив Андрій Іванчук і про тендерну політику, яку слід розумно відкоригувати, - не запрошувати до участі в тендерах організації з інших міст, а максимально залучати свої.

Після невеличкої перерви депутати приступили до розгляду суто сесійних питань. З цікавих тем можемо деякі відзначити. Так, за словами керівника міськрайонної прокуратури Василя Ковалюка, закрито кримінальне провадження з приводу якості дорожної бруківки по бульварі Лечі Українки. Затверджено статут міської медичної первинки, як комунального некомерційного підприємства. Депутати не проголосували рішення про зменшення частини податку в міську казну від продовольчого ринку. Формальна неузгодженість виникла з затвердженням нового статуту міського відділу культури (у зв'язку з утворенням розширеної коломийської громади). Зате затверджено бюджет на 2019 рік. Це рішення зніме в депутатів головний біль перед новорічно-різдвяними святами.АВТОР: Іван ДЖИНДЖУРА

ФОТО: Андрій КАНЯ

Читайте також: Бюджет Коломиї-2019: звідки, на що, скільки? ІНФОГРАФІКА