ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Великі справи потребують свідомих людей: про благодійний проєкт, що об’єднав підприємців Коломиї

 

Ще в середині вересня благодійники із фонду "Коник Хелп" заявили про створення спільного з коломийськими підприємцями проєкту стосовно допомоги потребуючим під назвою "Свідомий бізнес". Мета – об’єднати зусилля і творити добрі справи. Кожного місяця голосуванням у "бесіді", де є всі підприємці-учасники, обиратимуть проєкт, який втілюватимуть цього разу. 31 травня відбувались планові збори учасників цього проєкту.

Учасником може стати будь-який власник коломийського бізнесу, готовий щомісячно жертвувати на новий проєкт від 100 грн зі своєї діяльності. Кожен окремо для себе визначає суму, адже є бізнес різних масштабів. Також спеціально відкрито цільовий рахунок в банку від БО "Коник Хелп", куди і надходять кошти від підприємців-партнерів проєкту, а ще у згаданій бесіді в одній із соцмереж всі доброчинці мають змогу бачити звітність руху коштів.

За час функціонування проєкту вдалося втілити 8 місячних благодійних ініціатив. Серед них: закупівля та встановлення витяжки в сиротинець св. Миколая; допомога БФ "Крокус" і його підопічним, спершу поїздкою в дельфінарій, а згодом купівлею комп’ютера; закупівля підгузків для підопічних Коршівського геріатричного пансіонату; заміна старих вікон на нові в актовій залі коломийського будинку-інтернату, а ще придбання крісел та столів у благодійну їдальню "Карітасу"; закупівля хіміотерапії онкохворому коломиянинові; допомога новим інвентарем проєкту "Корекція постави".

"Кожна із цих ініціатив по-своєму важлива і велика. Тішить, що в Коломиї так багато небайдужих людей і підприємців, які є невід’ємною частиною проєкту, жертвують свій час, свої кошти заради допомоги іншим", – розповідає Назарій Тодорів, директор БФ "Коник Хелп".

"Дуже часто бізнес має зацікавлення тільки в отриманні прибутку, проте проєкт "Свідомий бізнес" не забуває про тих потребуючих, котрі в складній життєвій ситуації. Класно, що цей бізнес свідомий, що він не тільки декларований на папері, а є живим втіленням милосердя, відповідальності і розуміння людини в потребі. Я вдячний "Коник Хелп", які поширюють благодійність серед великої кількості людей, і ця благодійність стає способом їхнього життя", – о. Сергій Триф’як, директор БФ "Карітас".

"Дякуємо кожному, хто нам допомагає, хто доєднається, тим підприємцям, які роблять наше місто кращим, які не закривають очі на проблеми людей, що опинилися в скрутному становищі, які є прикладом того, що спільними зусиллями можна творити великі благодійні ініціативи", – підсумовує координатор проєкту "Свідомий бізнес" Віталій Бирчак.

Кількість підприємців, які стають учасниками цього проєкту, постійно зростає. Тепер їх більше 26, кажуть у фонді. Якщо ви є власником бізнесу і прагнете стати частиною проєкту, звертайтесь за телефоном 0677198650 – Віталій або пишіть на офіційну сторінку фонду "Коник Хелп".

АВТОР: Анна ТОМЧУК