ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

ТРЦ "Прут" в Коломиї залучив відомий супермаркет "Сільпо". ВІДЕО

В Коломиї триває будівництво ТРЦ «Прут» - одного з найбільших торгово-розважальних комплексів у Івано-Франківській області. Унікальний для Коломиї об’єкт нерухомості стане центром бізнесу, торгівлі та відпочинку.

Продуктовим якорем ТРЦ «Прут» стане відома всеукраїнська мережа «Сільпо».

Сільпо — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована у 1998 році. Станом на серпень 2021 року нараховує понад 300 супермаркетів, зокрема 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group. Нині в мережі вже понад 70 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. Третій рік поспіль супермаркети мережі входять у Europe’s Finest Store — перелік найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine.

ТРЦ «Прут» зможе також похизуватися найбільшим бізнес-центром, готелем, кінотеатром, закладами харчування та розваг, дитячими закладами та найбільш чисельною кількістю бутиків місцевих та всеукраїнських брендів.

Унікальне розташування в центрі міста, поруч зупинки громадського транспорту, центральні вулиці, історичні пам’ятка, навчальні заклади тощо.

Власна парковка торгово-розважального центру передбачає розміщення для понад 350 авто одночасно.

Наразі частина комплексу готують до тестового запуску. В той час друга частина ТРЦ активно будується: завершують облаштування бруківки, фасадні роботи, встановлення всіх комунікацій.

Як повідомляє підприємство-власник, на цьому етапі будівництва є унікальна можливість придбати ексклюзивну площу поруч супермаркету. Кількість нерухомості на продаж - обмежена.

КОНТАКТНІ ДАНІ: +380 68 454 57 92 ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ pryt.shoppingcenter@gmail.com

До теми: Один з найбільших на заході України торгово-розважальних центрів "Прут" став членом Malls Club

Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.