ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Троє легкоатлетів представлятимуть Прикарпаття на ХХХІІ Олімпійських іграх у Токіо. ФОТО

Троє прикарпатських легкоатлетів Ганна Шевчук, Михайло Гаврилюк та Валерій Літаннюк отримали ліцензії для участі у ХХХІІ Олімпійських іграх у м. Токіо (Японія). Саме вони представлятимуть нашу область та державу на міжнародній спортивній арені та змагатимуться за найвищі нагороди Олімпіади.


Вчора голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук зустрілася із майбутніми учасниками Олімпіади, яка розпочнеться 23 липня, та побажала їм тріумфів та підкорення спортивного Олімпу, інформує пресслужба ОДА.«Спортсмени – це наша гордість, адже саме завдяки їхнім перемогам світ дізнається про Україну та наш край, - зазначила керівниця області. – Хочу побажати вам сил, здоров’я та тріумфальних перемог. Нехай ваші успіхи завжди будуть благословенні Господом Богом».


Також Світлана Онищук привітала тренерів, які готують спортсменів до ігор.


«Сьогодні вперше на загальнодержавному рівні ми відзначаємо День тренера – професійне свято тих людей, які завжди допомагають та супроводжують спортсменів, надихають енергією на перемогу,- розповіла  очільниця Прикарпаття. – Ваша непосильна праця, віра у можливості своїх вихованців та їх перемогу  допомагають спортсменам досягати найвищих висот у спорті».


Своєю чергою учасники Олімпіади та їх тренери поділися враженнями від підготовки до змагань, розповіли про нелегкий шлях відбору на змагання.


Додамо, що участь в Олімпіаді братимуть 158 атлетів з усіх куточків України.