ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття розпочинає роботу із адаптації вебсайту до міжнародних стандартів

Завдяки підтримці Українського культурного фонду Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського розпочинає роботу над проєктом з адаптації вебсайту Музею відповідно до міжнародних стандартів вебдоступності.


Cайт http://hutsul.museum активно діє з 2009 року. Нині це ресурс із вичерпним обсягом музейної та мистецької інформації. Тут висвітлено поточні й архівні виставки, музейні події та заходи, результати пошукової роботи, діяльність творчих майстерень. Також надано можливість оглянути оцифровану колекцію самобутніх витворів народного мистецтва, ознайомитися із численними музейними виданнями, науковими статтями, відвідати музей on-line у повному музейному віртуальному турі.Колектив закладу прагне зробити увесь наш океан інформації сучаснішим і ще доступнішим для користувачів Інтернет-мережі, зокрема для осіб з інвалідністю. До роботи над проєктом залучено команду тестувальників з інвалідністю - агенцію Inclusive It. Заплановане в рамках проєкту створення інклюзивної англомовної версії сайту відкриє надбання музею для міжнародної аудиторії.


"Мистецтво доступне кожному! Віримо, що так ми дбаємо про надання рівноцінного доступу до ресурсів музею та забезпечення рівних можливостей для особистісного розвитку і самореалізації усіх громадян та спільнот!" - зазначають музейники.


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.