ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На вул. Лисенка триває асфальтування міжбудинкових проїздів. ФОТО

 На вул. Лисенка тривають роботи з асфальтування міжбудинкових проїздів.

Понад 50 років мешканці очікували на початок робіт і після систематичних депутатських звернень депутата округу Ігоря Ільчишина в 2019 році необхідну на ремонт суму коштів заклали в бюджет.

Сам проїзд трохи розширили, щоб спеціалізований транспорт, на зразок пожежної, міг спокійно проїхати.

Хід робіт постійно моніторять міський голова Ігор Слюзар  та його заступник з комунальних питань Богдан Федорук.

На початку ремонтних робіт мешканці мікрорайону Лисенка мали можливість обговорити з Ігорем Слюзаром та Ігорем Ільчишиним наступні кроки щодо покращення інфраструктури в Коломиї загалом і у мікрорайоні Лисенка зокрема.

Крім того,  голова ОСББ Лисенка 10-12 Ірина Данькевич звернулася до Ігоря Ільчишина з проханням посприяти з бляхою для ремонту даху і депутат безкоштовно забезпечив потрібною кількістю необхідного матеріалу.  Так само на звернення мешканців Ігор Ільчишин встановив у подвір’ї на вул. Лисенка, 3 дитячу гірку.  До слова, це далеко не перша співпраця депутата від цього округу і мешканців.

Нагадаємо, що  у Коломиї вже відремонтували мікрорайон Леонтовича та міжбудинкові проїзди на вулицях СахароваЧайковськогоБандери. Привокзальній та Мазепи.

Раніше Ігор Слюзар наголошував, що до кінця року всі заплановані ремонти міжквартальних проїздів будуть завершені. А до кінця 2021 року планують відремонтувати всі міжквартальні проїзди Коломиї.

Читайте також: Ігор Ільчишин: "Співпраця депутата і ОСББ – запорука успішного округу".

 Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.