ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Франківщині попрощалися з Героєм України Дмитром Коцюбайлом на псевдо "Да Вінчі", який загинув у бою під Бахмутом. ФОТО

Попрощатися з Героєм України прийшли багато людей. Панихида за загиблим воїном відбулася у Будинку культури в селі Бовшів Бурштинської міської громади, повідомила Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОВА.
Дмитро Коцюбайло (позивний "Да Вінчі") - перший доброволець, якому Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Герой України прижиттєво. З 18-річного віку він захищав Україну від російських окупантів. "Да Вінчі" тривалий час був лідером підрозділу "Вовки Да Вінчі" . Згодом – командиром батальйону у 67 бригаді ЗСУ. Його називали найталановитішим молодим військовим.
У юності Дмитро любив займатися творчістю, працював з гранітом та шкірою, кував метал. З друзями проводив розкопки у місцях боїв Другої Світової війни. Займався спортом, зокрема, легкою атлетикою, футболом, байдарками.
Позивний "Да Вінчі" закріпився за воїном через те, що до Революції Гідності він навчався у художньому ліцеї.
Минулого року Дмитро увійшов до рейтингу "30 до 30: особи майбутнього" від Forbes.
Дмитро Коцюбайло загинув в бою під Бахмутом за Україну. Про загибель військовослужбовця повідомив Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні, назвавши Дмитра Коцюбайла «людиною-символом» та «людиною-хоробрістю».
Похорон Дмитра Коцюбайла відбудеться 10 березня у Києві.
"Велика біль… Велика втрата…
Упокій, Господи, душу раба Твого…
"Якби всі чоловіки у 2014-му році вийшли захищати Україну, то війни вже не було б" - Дмитро Коцюбайло (З інтерв'ю виданню «Цензор.НЕТ»)
Слава Герою України!
Вічна і світла пам'ять Захисникові України!" - йдеться у дописі.