Сьогодні поважний 100-літній ювілей святкує мешканка Раківчика Коломийської громади Катерина Заграновська. Про це повідомив голова громади Богдан Станіславський.
"Від всієї громади щиро вітаю її з цим великим святом.
Раківчик - то рідне село ювілярки. Тут вона народилася у 1923 році, і тут проживає до тепер. За плечима в Катерини Миколаївни непросте життя, з всіма викликами та випробуваннями XX століття. І зараз своїми знаннями та досвідом ювілярка ділиться із внуками та правнуками.
Для світу сто років – це зовсім нічого. Але для людини – практично вічність. І не кожному випадає нагода прожити таке довге життя. Це справді треба заслужити.
Щиро вітаю пані Катерину зі сторіччям. Бажаю міцного здоров'я, бадьорого духу, оптимізму та ще не один рік прожити у колі люблячої родини" - написав мер.
![](../../../../images/general/2023/03/17/20230317155343-9460.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/17/20230317155327-9494.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/17/20230317155313-6800.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/17/20230317155257-1385.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/17/20230317155240-1861.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/17/20230317155225-1768.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/17/20230317155206-4772.jpg)