ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коронавірус: на Франківщині засідала тимчасова протиепідемічна комісія

Сьогодні відбулося засідання тимчасової протиепідемічної комісії при облдержадміністрації, яку провів т. в. о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів.

«У сусідній Чернівецькій області маємо один клінічно підтверджений випадок захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-2019, - повідомив Віталій Федорів. - Зважаючи на блискавичне поширення хвороби, ми повинні провести увесь спектр протиепідемічних заходів, щоб не допустити розповсюдження інфекції серед прикарпатців, а при виявленні захворювання – оперативно відреагувати та убезпечити жителів Івано-Франківщини від коронавірусу».

Слід наголосити, що наразі для медичних працівників області проводяться онлайн-навчання для запобігання та надання невідкладної допомоги при виявленні згаданого захворювання. Триває робота щодо розповсюдження інформаційно-роздаткового матеріалу про ознаки хвороби та дії у разі захворювання. У транспорті проводиться заходи із дезінфекції, аби запобігти можливому поширенню вірусу.

Разом з тим, в обласній клінічній інфекційній лікарні працює «гаряча» телефонна лінія, звернувшись на яку мешканці Прикарпаття можуть отримати вичерпну інформацію про захворювання та весь алгоритм дій у випадку наявних ознак хвороби.

Однак медичні працівники закладу охорони здоров’я просять прикарпатців телефонувати виключно за потреби, коли наявні ознаки вірусної інфекції, а ймовірно хворі на коронавірус нещодавно повернулися із країн, де найбільша кількість зареєстрованих хворих.

Додамо, що станом на сьогодні у світі зареєстровано  93160  лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них  3198  - летальні. Одужало вже 50690 осіб.

До теми: Коломиянам на замітку: шляхи передавання коронавірусу та варіанти захисту