ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Депутати не проголосували за передачу "Карітасу Коломиї" приміщення для Католицької школи


На вчорашній сесії Коломийської міської ради депутати не підтримали рішення  передати благодійному фонду "Карітас Коломия" в оренду приміщення колишнього онкодиспансеру на вул. Франка для створення приватної  Католицької школи.

Директор Карітасу Коломиї о. Сергій Триф'як на своїй сторінці у фейсбук "подякував" депутатам за таке рішення і оприлюднив результати голосування.

"Допис про вдячність. Я дякую депутатам, котрі на вчорашній сесії Коломийської міської ради проголосували проти нашої пропозиції, взяти в оренду приміщення колишнього онкодиспансеру та на його території створити сучасний освітній заклад Католицьку школу. Ця злагоджена позиція депутатів свідчить про багато важливих для нас християн речей.

1. Католицьку школу святого Папи Івана Павла ІІ ми зареєстрували в 2019 році, бо хотіли створити освітній заклад, котрий стане взірцевим, не тільки в християнському вихованні, але також в освіті, в нашому закладі працює 16 осіб, громада міста отримує ПДФО із їхніх заробітних плат, наступного навчального року кількість вчителів зросте, як і рівень зарплат. Місто продовжуватиме отримувати ПДФО та можливості для освіти наших дітей. І витрачатиме в переважній своїй більшості, кошти платників податків на комунальні школи та садочки, на котрі витрачає майже всі доходи міста, а саме 200 млн. гривень

2. Не буду коментувати позицію і маніпуляції деяких з депутатів. Зараз ми не маємо ані пропозицій від депутатів, ані інших ідей, де могли б розмістити нашу середню школу.

3. Ми змушені повідомити наших донорів, про відмову Коломийської громади від співпраці в освітній сфері. Це принципове рішення депутатів і ми повинні його шанувати, адже це ті, хто репрезентує думку громади. Хоча, на нашу думку,від цього втратить тільки громада. Депутати персонально жодних втрат не будуть мати.

4. Ми будемо щасливі, якщо на місці колишнього онкодиспанеру, котрий закрила не медична реформа, а персонально депутати Коломийської міської ради минулого скликання, постане новий сучасний медичний заклад, в якому будуть лікуватися люди. Він справді дуже потрібний для міста.

5. Мені шкода, що депутати не переймаються долею інших приміщень та землі, котрі були викуплені за безцінь, або простоюють.

6. Ми будемо продовжувати мріяти. Бо хочемо для Коломиї кращих можливостей в першу чергу для наших освіти наших дітей. Але також для того, щоб добробут нашої громади охоплював усіх.

7. Про величезну кількість наших соціальних проектів, допомогу дітям в дуже важких життєвих ситуаціях, наші соціальні послуги для бездомних, одиноких, літніх людей. Допомогу в надзвичайних ситуаціях ви можете прочитати в нас на сторінці в фейсбук.

Ми дякуємо депутатам, котрі розділяють наші цінності. Ваше голосування є свідчення власної позиції, котра часто суперечить партійним рішенням і нас надихає Ваша підтримка. Ми будемо продовжувати працювати для громади і допомагати людям в потребі", - йдеться у дописі.

Дискусії щодо згаданого питання дивіться у відеозаписі з 3 год. 18 хв.До слова, Дзеркало вирішило спитати читачів "Чи потрібна Коломиї приватна школа з якісною освітою?". Взяти участь в опитуванні можна ТУТ.


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.