На Франківщині з початку року потонуло 12 людей, серед них одна дитина

Рятувальники звертаються до мешканців Прикарпаття з проханням дотримуватися елементарних правил поведінки під час відпочинку на воді.

З початку року на водних об’єктах області загинуло 12 осіб, з них 1 дитина, повідомили в Управлінні ДСНС області, пише Дзеркало медіа.

Купаючись, не стрибайте у воду із плавзасобів, непристосованих для цього споруд, в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми.

Уникайте купання в затоплених кар’єрах, штучних каналах, озерах, які використовуються з промисловою метою, пожежних водоймах тощо. Відпочивайте в місцях, які спеціально облаштовані для купання.

Небезпечно організовувати ігри на воді, пов’язані з пірнанням, захватом чи штовханням тих, хто купається поруч.

Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій, є купання в нетверезому стані. Відповідально поставтеся до власного життя та здоров’я.

Тверезо розраховуйте свої сили та можливості! Не намагайтеся довести друзям чи знайомим свою майстерність. Необдуманий вчинок може коштувати Вам надто дорого!

У жодному разі не залишайте дітей без нагляду! Постійно тримайте їх поруч з собою, спостерігайте за їхньою поведінкою, пояснюйте їм правила безпеки! Пам’ятайте, що навчити дитину жити безпечно можна лише на власному прикладі. Ви – взірець поведінки для вашої дитини.

Найстрашніше у цій ситуації те, що більшість трагічних випадків трапляється через елементарне недотримання правил безпечної поведінки.

У зв’язку з цим рятувальники звертаються до кожного громадянина з проханням відповідально ставитися до власного життя та здоров’я!

Ознайомтеся з правилами надання першої медичної допомоги.

Пам’ятайте, що вода приховує у собі небезпеку. Зробіть усе можливе для того, щоб не допустити трагедії!

Ваше життя – у ваших руках!

Читайте також: За перші п’ять днів літа на водоймах потонуло 24 українців

Підписуйтеся на “Дзеркало медіа” у Telegram і читайте важливі та цікаві новини Коломиї та Прикарпаття.