Додому Новини Суспільство Коломийські вітрини без рекламного хаосу. Частина третя

Коломийські вітрини без рекламного хаосу. Частина третя

2
Поділитися

“Дзеркало Коломиї” продовжує новий проект з метою заохочення підприємців змінювати вивіски. Публікуємо приклади, як може виглядати фасад будівлі після впорядкування вивісок.

У Коломиї, зокрема в середмісті, вивіски на фасадах встановлюють вандальним способом, деякі підприємці, нехтуючи усіма правилами, нищать історичні фасади коломийських будівель. А все для того, щоб вдало, на їхню думку, розмістити вивіску чи рекламу власного магазину або кафе.

До
Після

1 червня спливає термін впорядкування вивісок. Якщо до цього часу вивіски не впорядкують, підприємцям дадуть місячний термін на добровільний демонтаж. Опісля, у разі відмови, буде попередження про примусовий демонтаж.

А вже потім КП “Коломийська муніципальна дружина” демонтує незаконну вивіску силоміць.

На заміну великогабаритним конструкціям мають прийти делікатні, естетично привабливі вивіски, які не лише мають красивіший вигляд, але й не закривають фасадів будівель.

До
Після
До
Після
До
Після

2 Коментарі

  1. А може б Ви почали писати статті про те, як впорядковувати дахи, стіни, фасади будинків історичної цінності??? Думаю, це було б набагато кориснішим для тих, хто протирає штани в “ратуші”… Хай займаються ділом, а не вигадують всяку дурню…
    Ці всі вивіски, які б вони не були, закривають недоліки тих будинків, які скоро почнуть валитися від бездіяльності “типу влади”!!!

    Пропоную також зробити фото-демо будинків тих ідіотів, хто придумав цю ідею… Фото в яких вони зараз живуть і фото, де могли б жити!!!