Коломийські комунальники прозвітували про виконані роботи

У 2017 році на потреби житлово-комунального господарства з бюджетів різного рівня виділено 57679,75 тис.грн, в тому числі на благоустрій міста 21015,076 тис.грн, з них на ремонт дорожнього покриття та обслуговування засобів регулювання дорожнього руху – 6535,983 тис.грн; видатки з фонду розвитку – 28930,241 тис.грн, з фонду охорони навколишнього природного середовища – 7734,432 тис.грн.

За період з 1 березня до 22 травня 2017 року відділ управління комунальним майном разом з підрядними організаціями провів низку робіт з благоустрою міста, повідомляє відділ інформаційної політики міської ради.

Щоденно проводиться прибирання вулиць міста комунальним підприємством “Полігон екологія”, в якого на даний час нараховується 31 прибиральник.

Крім того, комунальне підприємство “Житлоінфоцентр” здійснює прибирання прибудинкових територій біля будинків, які належать до комунальної власності. Після прибирання об’єктів благоустрою захоронено 114 м куб. побутових відходів. На мережі дощової каналізації почищено 328 дощезбірників.

Щоденно проводяться роботи з технічного обслуговування вуличного освітлення, тобто заміна ламп, світильників, ліній електроживлення.

Ліквідовано 19 стихійних сміттєзвалищ.

Почищено 240 м/п русла р. Чорний потік.

Проводиться викошування трави на газонах, зрізка аварійних та фаутних дерев.

Влаштовано квітник на кільцевій розв’язці біля автостанції.

Здійснюється прибирання міських кладовищ по вул. Довбуша, Карпатській.

Утримується притулок для безпритульних тварин, в якому на даний час налічується 148 собак.

Також за кошти міського бюджету проводиться обслуговування 13 світлофорних об’єктів. За програмою “Безбар’єрна Коломия” на перехресті вул. Мазепи – Шухевича встановлено обладнання для забезпечення мовного супроводу світлофору (пішохідної фази світлофорного об’єкту), на що витрачено 32,9 тис. грн.

За кошти загального фонду міського бюджету проведені роботи з поточного ремонту асфальтобетонною сумішшю дорожнього покриття вулиць Драгоманова, Шевченка, Старий ринок, Франка, Коцюбинського, Української площею 1413 м кв. на суму 626,4 тис. грн., ремонт доріг щебенем площею 6810 м кв. на суму 335,9 тис. грн., поточний ремонт тротуарів асфальтобетонною сумішшю на вул. Шевченка, Українська площею 219 м кв. на суму 50,5 тис.грн.

Встановлено три нові павільйони автобусних зупинок по вул. Криничній, бул. Л. Українки, в мікрорайоні вул. Леонтовича. Вартість робіт становить 119,03 тис. грн.

На міському озері по вул. Чехова зрізано 22 аварійні дерева, встановлено чотири нові лавки та посаджено дев’ять саджанців декоративних дерев. Вартість вказаних робіт на даний час становить 45,0 тис. грн.

За рахунок коштів фонду розвитку міського бюджету проведено:

  •  капітальний ремонт майданчика біля будинку № 2 по пл. Привокзальній площею 532 м кв. на суму 248,5 тис. грн;
  • капітальний ремонт вул. Міцкевича площею 1899 м кв. та тротуарів площею 984 м кв. на загальну суму 641,9 тис. грн.